Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Wyjątkowa pielęgnacja dla Naszych ust!
Nowa seria do pielęgnacji twarzy Optimals
Poznaj nasze naturalne produkty
Kupuj kosmetyki bez marży!
Kosmetyki w zgodzie z naturą
Zapachy, które pokochasz!

 

 

Witaj !

 

Justyna
 

          Nazywam się Justyna Wojtaszek. Jestem menedżerką Klubu Oriflame. Moja przygoda z Oriflame zaczęła się pięć lat temu. Studiowałam zaocznie i szukałam pracy.

 Jednakże odkąd pamiętam, moje myśli zwracały się ku temu, by nigdy nie pracować na etacie. Myślałam o własnym biznesie, ale nie miałam odwagi zacząć go tworzyć, bowiem wiązało się to z ogromnym ryzykiem, no i oczywiście z pieniędzmi.

Będąc na zakupach w centrum handlowym spotkałam osobę, która zaprosiła mnie na pokaz pielęgnacji twarzy kosmetykami Oriflame. Poszłam. Wypielęgnowałam się... I wyszłam. Po roku ta sama osoba znów mnie zaprosiła, ale tym razem na rozmowę o… biznesie. Poszłam. Pani ta przedstawiła mi Oriflame zupełnie z innej strony. Pokazała, jak mogę zarabiać w tej firmie i co najważniejsze, że mogę prowadzić własny biznes bez żadnego pieniężnego wkładu! „Twoje chęci i determinacja w zupełności wystarczą, abyś osiągnęła sukces” – powiedziała.

Miałam mętlik w głowie. Nie przeczę, na początku trochę sceptycznie podeszłam do tych wszystkich informacji. Ale „coś mówiło mi”, że powinnam spróbować. Zapisałam się do Oriflame. Zostałam konsultantką. Na początku zarabiałam tylko na sprzedaży kosmetyków, chociaż wiedziałam, że firma ta daje o wiele więcej możliwości, aniżeli sama sprzedaż. Po kilku miesiącach zaczęłam tworzyć swoją własną grupę.

Odkąd jestem w Oriflame, nabyłam mnóstwo informacji z zakresu pielęgnacji. Uczestniczyłam w wielu fantastycznych (co ważne – bezpłatnych) szkoleniach kosmetycznych, jak i biznesowych. Miałam także przyjemność brać udział w wielu konferencjach wyjazdowych. Oczywiście, nadal rozwijam się w tym zakresie. Poznałam i nadal poznaję wspaniałych ludzi i wiele się od nich uczę.

 

Teraz czas na Ciebie!

Na koniec chcę podziękować osobom, które wprowadziły mnie do tego wspaniałego świata Oriflame. Dziękuję moim fantastycznym Dyrektorom –

Małgorzacie i Tomaszowi Wiaderek!

Życzę Wam dalszych sukcesów!!!Dodatkowe informacje