Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Wyjątkowa pielęgnacja dla Naszych ust!
Nowa seria do pielęgnacji twarzy Optimals
Poznaj nasze naturalne produkty
Kupuj kosmetyki bez marży!
Kosmetyki w zgodzie z naturą
Zapachy, które pokochasz!


                        Superbrand Polska 2012 dla Oriflame!

 

       

Nagroda za kosmetyki Oriflame

Superbrands po raz VI wyłoniło najsilniejsze marki na polskim rynku. Po raz pierwszy marka Oriflame zdobyła status Superbrands Polska 2012. 


Tytuł Superbrand jest prestiżowym wyróżnieniem dla zespołów marketingowych, przyznawanym już od 16 lat w ponad 87 krajach. Lista ok. 3000 marek tworzona jest na podstawie badań konsumenckich. Po wstępnej weryfikacji zestawienie trafia do osób wchodzących w sklad niezależnego panelu ekspertów tzw. Rady Marek, podejmujących decyzje o wyborze SUPERBRANDS w oparciu o kryteria dotyczące m.in. rozpoznawalności marek, unikalnego charakteru korzyści, które oferują, oraz siły więzi z klientami. Marki, które uzyskają określną liczbę punktów otrzymują tytuł SUPERBRANDU.

Organizacja The Superbrands Ltd., powstała w Wielkiej Brytanii z myślą o promowaniu idei brandingu. Celem projektu jest identyfikacja, nagradzanie i prezentacja historii sukcesu marek, które dzięki swoim wyjątkowym cechom osiągnęły wysoką pozycję na rynku.

 

 

 

 

 

 

     Kosmetyk Wszech Czasów dla OB Wonder Lash Mascara

  

Kosmetyk Wszech Czasów - Oriflame

Mamy przyjemność poinformować, iż Oriflame Beauty Wonder Lash Mascara został wyróżniony tytułem Kosmetyku Wszech Czasów w kategorii "Makijaż - Oczy: tusze do rzęs" przez serwis Wizaz.pl, w oparciu o recenzje swoich użytkowniczek.

W ramach katalogu "Kosmetyk Wszech Czasów" w serwisie Wizaz.pl, Oriflame Beauty Wonder Lash Mascara otrzymał aż 833 niezależnych recenzji, osiągając średnią ocenę 4,03. Dla porównania, nagrodzone produkty musiały uzyskać co najmniej 100 niezależnych recenzji, a ich średnia ocen musiała wynieść ponad 4,0 w pięcio-stopniowej skali.

Kosmetyk Wszech Czasów jest największym w Europie opiniotwórczym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Do chwili obecnej, ponad 57 000 recenzentek  zaopiniowało prawie 43 000 produktów kosmetycznych, tworząc tym samym bazę blisko 670 000 rozbudowanych recenzji konsumenckich online. 

 

 

 

   II miejsce dla wody perfumowanej Paradise w konkursie

„Mój Kosmetyk 2012”

Mój kosmetyk - Oriflame
Miło nam poinformować, że woda perfumowana Paradise zajęła II miejsce w plebiscycie Poradnika Domowego „Mój Kosmetyk 2012” w kategorii: zapach damski.

Aby zdobyć statuetkę, wybrany produkt musiał pokonać bardzo liczną konkurencję zdobywając największą liczbę głosów wśród czytelniczek magazynu.

Plebiscyt „Mój Kosmetyk” organizowany jest od 15 lat przez jeden z najpopularniejszych miesięczników poradnikowych w Polsce - "Poradnik Domowy".

Magazyn tworzony jest z myślą o kobiecie nowoczesnej, dbającej o rodzinę, spełnionej zawodowo, inwestującej we własny wygląd i rozwój. Zdobył zaufanie i lojalność Czytelniczek, publikując sprawdzone porady i informacje, unikając plotek i sensacji. Lista lauretów została opublikowana w lutowym numerze magazynu. Kosmetyki Oriflame od wielu lat znajdują się w gronie ulubionych kosmetyków czytelniczek Poradnika.

 

 

 

Czytelniczki "Poradnika Domowego" przyznały wyróżnienie dla zapachu "Precious Moments".

Perfum Oriflame

Perfumowana woda Precious Moments - pięknie oszlifowany flakon uwieńczony korkiem w postaci odpinanego pierścionka skrywa fascynujący zapach wzbogacony diamentowym pyłem. Wyczuwalne, soczyste nuty jabłka i poziomki idealnie współgrają z kwiatowym sercem, a charakteru kompozycji dodają ciepłe akordy drzewne. Przed użyciem należy delikatnie wstrząsnąć flakonem, aby równomiernie wymieszać drobinki, które rozświetlą skórę cudownym blaskiem. 50  ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oriflame - kosmetyki dla Ciebie

Serwis Wizaz.pl po raz kolejny postanowił wyróżnić perły branży kosmetycznej opierając się na recenzjach zamieszczonych przez użytkowniczki serwisu w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. W gronie nagrodzonych produktów znalazły się między innymi brązujący puder w perełkach Giordani Gold.

W gronie 21 nagrodzonych produktów znalazł się  Giordani Gold Bronzing Pearls, który został wyróżniony tytułem Kosmetyku Wszech Czasów w kategorii "Makijaż - pudry". Wszystkie nagrodzone produkty uzyskały, co najmniej 100 niezależnych recenzji i średnią ocen ponad 4,0 w skali od 1 do 5. W ramach katalogu "Kosmetyk Wszech Czasów", Oriflame, Giordani Gold, Bronzing Pearls otrzymał 204 niezależnych recenzji osiągając średnią ocenę 4,01.

 

 

Dyplom za pudry Oriflame

 

Zakręć pędzlem wśród perełek i omieć nim twarz, aby nadać cerze naturalny blask i aksamitny wygląd. Puder wzbogacony miką i krzemionką optycznie redukuje niedoskonałości i fantastycznie rozświetla twarz. 25 g 

      

Dodatkowe informacje