Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Wyjątkowa pielęgnacja dla Naszych ust!
Nowa seria do pielęgnacji twarzy Optimals
Poznaj nasze naturalne produkty
Kupuj kosmetyki bez marży!
Kosmetyki w zgodzie z naturą
Zapachy, które pokochasz!

 

ZALETY ORIFLAME 

  

Unikalna Gwarancja Satysfakcji – mogą Państwo zwrócić Waszemu Konsultantowi dowolny zakupiony u niego produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu. W zamian mogą Państwo zażądać od Konsultanta dostarczenia innego produktu Oriflame o tej samej wartości lub zwrotu pieniędzy.

 

       

 

Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń 

 

 

          

Oriflame nigdy nie testowało i nie będzie testować produktów ani ich składników na zwierzętach podczas produkcji. Decyzję tę podjęliśmy już na samym początku w 1967 roku, gdy Oriflame powstało. 

           

 

 

Oriflame stosuje składniki pochodzenia naturalnego – bez konserwantów i parabenów. 

 

 

 


     

Dzięki współpracy z organizacją Rainforest Alliance gwarantujemy, że papier używany do produkcji naszych katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

 

 

          Zielony punkt - informuje, że producent wyrobu zadbał o to, co stanie się z opakowaniem i że opłacił odzyskanie materiału, z którego wykonano opakowanie, zlecając to specjalistycznej firmie.

 

 

 

     Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacyjnym.

 

 


           Aerozole Oriflame nie niszczą ozonu.

 

 

  

Aplikacja "Katalog Oriflame" dostępna na Ipada.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje